Categories
Uncategorized Zdrowie

Nowa fryzura i piękne paznokcie nad morzem

Wypoczynek w nadmorskiej miejscowości to nie tylko codzienne korzystanie z opalania na plaży oraz kąpieliska, ale także możliwość zadbania o swój wizerunek i piękny wygląd. Jeżeli nam na tym zależy należy wybrać luksusowy hotel spa oferujący takie zabiegi jak profesjonalne usługi fryzjerskie oraz stylizację paznokci. Dzięki temu będziemy gotowi na wieczorne podbijanie klubów nadmorskich, ale także wrócimy piękniejsi, ponieważ z tego rodzaju zabiegów mogą korzystać również mężczyźni, chociaż zazwyczaj z tego typu usług korzystają kobiety, chociaż ta tendencja powoli się zmienia.

Zadbane i piękne włosy

Profesjonalny fryzjer w luksusowym hotelu nad morzem może dobrać nie tylko dobre cięcie, odpowiednie do stylu życia, ale również dopasowane do urody i kondycji włosa. Dodatkowo dopasuje także kolor, który będzie idealnie podkreślał nie tylko karnację ale także i osobowość oraz styl. W miejscu, takim jak hotel nad morzem można również skorzystać z różnych zabiegów odżywiających włosy, które są obecnie popularny we fryzjerstwie. Powodują one, że nawet fryzura która była do tej pory w dość kiepskiej kondycji, odzyskuje swój blask i piękny wygląd i to tylko dzięki kilku zabiegom lub ich serii rozłożonej czasie całego pobytu nad morzem. Nowa fryzura to także nowa energia i pomysły do działania.

Stylizacja paznokci

Manicure i pedicure to dopełnienie letniego wizerunku, więc jeżeli nawet nie zdążymy zrobić tego zabiegu przed wyjazdem nad wakacje, to zwykle luksusowy hotel nad morzem oferuje nam również takie usługi. Do wyboru mamy różnego rodzaju manicure i pedicure na przykład odżywczy japoński, hybrydowy, akrylowy czy też żelowy. To propozycja także dla panów którzy chcą mieć zadbane paznokcie i dłonie, które będą mogły być prawdziwym wizytówką. Oni oczywiście wybiorą tylko klasyczną wersję. Dodatkowo polecane są zabiegi parafinowe czy ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, czyli zabiegi poprawiające wygląd dłoni oraz niwelujące upływ czasu który jest widoczne szczególnie na tych częściach ciała. To wszystko można wykonać w przerwach między korzystaniem z plaży