Categories
Uncategorized Zwierzęta

Karmy dla psów

karmy dla psów 4Karmy dla psów są bardzo ważnym czynnikiem w pieskim życiu. Powoduje ona wzrost wigoru i energii, a raczej je dostarcza. Jest nieodzowna bo przecież jak pies mógłby żyć bez podstawowego wyżywienia w tych czasach?Zresztą, jak człowiek mógłby przeżyć bez jedzenia? Maksymalnie kilka dni. Tak samo jest ze zwierzętami.

Właściciele muszą o nie dbać i dostarczać karmy dla psów, by przeżyły. Tak się dzieje w większości, ale niestety są też ludzie którzy bestialsko znęcają się nad zwierzętami, między innymi zagładzając je na śmierć..
Nie wiem jak wy ale ja zrobiłbym to samo ludziom odpowiedzialnym za szerzenie przemocy wobec zwierzaków. Niestety w naszym kraju gdzie prostych ludzi jest więcej niż w innych cywilizowanych krajach Europejskich jest to wszech obecne. Prości ludzie z mniejszych miast i wsi traktują bestialstwo wobec zwierząt jako całkowitą normalność. Jest bardzo małe prawdopodobieństwo że z takich miejsc jesteśmy w stanie wykurzyć tą mentalność. Mimo to z miast już stosunkowo większych typu Katowice bądź Warszawa zjawisko to istnieje, ale w bardzo małym stopniu. Na szczęście w cywilizowanych miejscach mieszka już ludzi z których znaczna większość ma głowę na karku i myśli całkowicie racjonalnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 4 =